Kellele

Raamat on suunatud eelkõige väike- ja keskmise suurusega ettevõtete juhtidele, personali- ja keskastmejuhtidele ning kommunikatsioonispetsialistidele.

“Akkadiani koostatud kriisikommunikatsiooni pakett oli imeliselt tabatud momentum, mis olid suureks abiks nii RKASile kui ka kindlasti paljudele teistele ettevõtetele üle Eesti.”
Lilian Nõlvak
Riigi Kinnisvara AS-i organisatsiooniarenduse osakonna juht
“Majanduslikult ja emotsionaalselt turbulentsel ajal on äärmiselt oluline omada usaldusväärset strateegilist partnerit, kellega saab avameelselt jagada oma rõõme ning muresid. Partner, kellega koos mõtestada turul toimuvat ja otsida lahendusi, on hindamatu ning just sellisena näeme koostööd sõnumiagentuuriga Akkadian.”
Kristel Sooaru
Viru Keskuse turundus- ja kommunikatsioonijuht
“Meie jaoks oli see väga hea ja professionaalne peegeldus ning suur abi just kõige olulisemale fokusseerimisel antud olukorras. Oleme kõik väga õnnelikud selle protsessi üle.”
Tiina Pauklin
Clanbeat partner
Kadri Lainas
Töötanud turunduse ja kommunikatsiooni valdkonnas enam kui 20 aastat. Töötanud varasemalt Kalev Chocolate Factory segmendijuhina, kommunikatsioonibüroos JLS ja Prisma Peremarketi juhtkonnas. Sõnumiagentuuri Akkadian asutaja.
Eneli Mikko
Töötanud turunduse ja kommunikatsiooni valdkonnas enam kui 15 aastat. Töötanud varasemalt tervise- ja tööministri nõunikuna, mõttekoja Praxis kommunikatsioonijuhina, restoranide Gloria ja Egoist turundusjuhtina. Sõnumiagentuuri Akkadian partner.
Kristo Mäe
Töötanud kommunikatsiooni ja turundus valdkonnas enam kui 15 aastat. Vedanud Eesti Vabariik 100 juubelipeo turundust ning kommunikatsiooni, maaeluministeeriumi avalike suhete osakonda, laulu- ja tantsupeo ning rahvaloenduse kampaaniaid. OÜ Ajam konsultant.